Revizní firma K-PLYN Tábor oslavila 25let od svého založení
K-PLYN Tábor oslavila 25let od založení revizní firmyK-PLYN Tábor oslavila 25let od založení revizní firmy INFOLINKA: +420 603 872 023
Revize elektro

Revize elektro

Revize elektro

Děláme revize elektrických a elektronických zařízení všech běžných typů. Zajišťujeme pravidelné provádění revizí dle typu prostředí, protokolu o určení vlivu a příslušné zákonné povinnosti.

Revize elektrických zařízení

  • elektrické instalace, hromosvody
  • spotřebiče, nářadí, stroje, přístroje a jiná elektrická zařízení
  • trafostanice, transformátory, VN rozvodny,
  • elektronická požární signalizace, elektronická zabezpečovací signalizace

Komplexní servis a služby v elektro segmentu

Nabízíme komplexní služby od A do Z. Tedy od vypracování projektové dokumentace dle příslušné legislativy včetně elektro revize a elektro zkoušek, zpracování protokolu o určení vlivu, přes zpracování posudků, po realizace a následný servis.

  • Revize a kontroly elektrických zařízení
  • Revize a kontroly hromosvodů
  • Revize elektrických strojů, ručního nářadí a spotřebičů
  • Pravidelná údržba a revize trafostanice

Výchozí revize

Provádíme výchozí revize elektrických zařízení dle platné legislativy a norem, před uvedením zařízení do provozu. Výchozí revize jsou rovněž povinné i v případě, že zařízení prošlo rekonstrukcí.

Pravidelné revize

Pravidelné revize provádíme rovněž dle zákonem stanovené lhůty. Revizní lhůtu zpravidla určuje buď samotná výchozí revizní zpráva, kde je vše uvedeno nebo druh prostředí dle normy ČNS 33 0300, která vychází z protokolu o určení vnějších vlivů, kde rozmezí je mezi 1-5 rokem.

Určení vnějších vlivů

Protokol o určení vnějších vlivů a opatření je klíčový dokument pro zjištění a definici prostředí, ve kterém se elektrické zařízení nebo soustava nachází. Podle druhu prostředí je určen způsob a rozsah pravidelných revizí, včetně rizika ohrožení osob, dle normy ČSN 33 2000, tento protokol přímo ovlivňuje dobu revizní lhůty.

Poslat poptávku

Rádi Vám poradíme: 603 872 023

Poslat poptávku
Kontaktujte nás

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů.

SEO optimalizace